Global, Xray, Kurşun, Röntgen Oda Kapıları, Akustik Ses Geçirmez Kapılar için sipariş alınır.

Daima Yüksek Kalitede Üretim Yapmayı Amaçlayan, Sürekli Gelişen Teknoloji ile Birlikte Gelişmeyi Kendine Amaç ve ilke edinen firmamız için, Müşteri Memnuniyetini Her Zaman Ön Planda Tutmak Ve Kalite Yönetim Sistemi Şartlarına Uymak Öncelikli Görevimizdir.

Müşteri beklentileri hedefi doğrultusunda çalışmalarına yön veren, marka gereği ve sorumluluğunu kendisine ilke edinen, yaşadığımız coğrafyanın kültürel zenginliklerini ar-ge model tasarımlarında kilim gibi dokuyan, yaptığı işi görev olarak değil hizmet olarak yapan, hizmetin gerçekleştirilmesinde, müşteri memnuniyeti, milli ekonomiye katkı, iş istihdamı, üretimde maliyet, verimlilik, kalite anlayışı ve değer yargılarını özümsemiş güvenilir sektör devi, lider referans kuruluş olmak.

Misyon & Vizyon

MİSYONUMUZ ;

Piyasa araştırmasına önem veren, müşteri isteklerine doğru ve hızlı odaklanabilen, kaliteye önem veren ve çevre bilincine sahip bir firma olmak.

VİZYONUMUZ ;

Pamuklu kumaş boyama sektöründe söz sahibi olmak, çalışanlarına karşı sorumlu, eğitime önem veren, uzman kadrolarıyla iç ve dış piyasalarda bilinen bir kurum olmak.

Üretim

Birbirinden farklı ve çeşitli kapı modellerimizi sizler için tasarladık, hayal edebileceğiniz tüm renk ve modeler fabrikamızda 1. sınıf kalitede ileri teknoloji makineler ile modern bir biçimde üretilmektedir …